Floraland
  • PL
  • EN
  • RU

Quick System - jeden trzonek, wiele możliwości

Narzędzia GREENMILL CLASSIC z serii QUICK SYSTEM pozwalają zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy i miejsca do ich przechowywania. Wystarczy kupić trzonek aluminiowy (model GR8100) o długości 140 cm, do którego w łatwy i szybki sposób można zamocować potrzebne w danym momencie narzędzia ogrodowe.

Wymiana ich jest bardzo prosta, wystarczy nacisnąć przycisk umieszczony na trzonku, wysunąć część roboczą i nałożyć inną. Połączenie jest przy tym stabilne i wytrzymałe.

Dodatkowe zalety to:

- system możemy kompletować według uznania, oszczędzając na kosztach, gdyż płacimy tylko za część roboczą, nie za całe narzędzie.

- aluminiowy, lekki trzonek o odpowiedniej długości zapewnia możliwość pracy w wygodnej pozycji

- ocynkowanie części roboczej gwarantuje jej długą żywotność.

 

Wśród gamy Quick System znajdziemy narzędzia do:

 

- Pielęgnacji trawnika: wertykulator ( model GR8108), który służy do nacinania podłoża trawnika, przez co umożliwia dopływ powietrza do korzeni co poprawia krzewienie się murawy.

Szerokie, półmetrowe grabie do siana (model GR8109) wyposażone w specjalnie wygięte 32 zęby służą do zbierania ściętej trawy.

 

- Prac porządkowych w ogrodzie: grabie ogrodowe o różnej szerokości umożliwiają skuteczne zgarnianie liści. Oferowane są w wersji 10, 14,16 zębów (modele: GR8105, GR5106, GR8107).

 

- Uprawy gleby: graca (model GR8102) oraz graca kabłąkowa (model GR8101) o szerokości 16cm służą do mechanicznego niszczenia chwastów. Spulchnianie i napowietrzanie gleby, również na kamienistym gruncie, umożliwiają wąskie pazurki 9cm (model GR8104) oraz szerszy 10,5cm kultywator (model GR8110). Uniwersalnym narzędziem jest motyczka z widełkami (model GR8103), której jeden koniec służy do niszczenia chwastów a drugi do spulchniania gleby i okopywania roślin, szczególnie posadzonych w rzędach.